YENİ YAZILAR
Anasayfa / Metin2 / Metin2 Pvp Serverlerde Madencilik
metin2 pvp serverler madencilik rehberi
metin2 pvp serverler madencilik rehberi

Metin2 Pvp Serverlerde Madencilik

Metin2 Pvp Serverler Madencilik Rehberi

Maden içerisindeki cevherler ile envanterinizin içerisinde bulunan eşyaları güçlendirebilirsiniz. Ancak maden içerisinden cevherleri çıkarmak için bir takım eşyalar ve uğraşmak gerekiyor. Cevherleri çıkardıktan sonra örneğin bir yüzüğe yerleştirerek nesneyi güçlendirebilirsiniz. Ancak cevherler ilk madenden çıktığı zaman direkt olarak nesneye yerleştiremez. Ancak işlendikten sonra bir kolyeye 3 tane cevher yerleştirerek nesnenin çok daha güçlü olmasına neden olur. Ancak madenden çıkan her işlenen cevher nesneye yerleşecek diye bir durum söz konusu değilken metin2 pvp serverler içerisinde bu durum artık değişti. Madenden metin2 pvp serverler içerisinde cevher çıkarmanıza bile gerek kalmadan metin2 pvp serverler de cevherleri sıfır risk ile nesneye ekleyebilirsiniz .

Metin2 Pvp Lonca Savaşları

Lonca diğer oyunlarda genelde klan adını alır yani oyuncuların topluluk olarak hareket etmesine metin2 pvp içerisinde de metin2 oyununda da lonca denir. Loncalar kendi aralarında savaşabilir, anlaşma yapabilir veya dost olarak dolaşabilirler. Lonca savaşları yapmak metin2 pvp oyuncularının çok seveceği bir etkinliktir çünkü birebir bir mücadeleden söz edilmiyor. En güçlü metin2 pvp oyuncusu  ile en güçsüz oyuncu karşı karşıya gelebilir veya en güçlü oyuncu olsa bile topluluk içerisinde savaştığından dolayı hemen kaybedebilir ki bu durum lonca savaşlarında belirlemek oldukça zordur.

Pvp Serverlerde Oy Kullanmak

Kurucuların en çok ihtiyacı olduğu konu diyebiliriz. Eğer oyuncu o pvp serverleri sevmez ve oy vermezse pvp serverler yükselişe geçemez ve birçok kişi herhangi bir oy alamadığı için kötü bir pvp serverler olduğunu düşünerek boş yere indireceği düşüncesine kapılır ve indirmez. Bu şekilde yaşanan bir olay olmaması için oy toplamak daha doğrusu oy toplayabilen bir pvp serverler yapmak gerekiyor ki bu oldukça zor bir hale gelmiştir. Neredeyse binlerce pvp serverler varken aralarında oy toplayabilecek kadar kaliteli pvp serverleri oluşturmak oldukça zaman ve emek isteyen bir olaydır . Bu durumda alacağınız her bir oy sizi bir üst sıraya taşır .

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

quest nasıl yüklenir

Quest Nasıl Yüklenir

Metin2 pvp serveriniz var ise bu konuyu kesinlikle bilmeniz gerekecektir. Questler sayesinde pvp serverlere bir …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir